Ayrıntılar geliyor…
Related Posts
Alaşehir Belediye Başkanı 685 İşçiye Gıda Çeki Verdi
Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, 685 işçiye 500 TL’lik gıda çeki vererek yeni yıla mutlu girmelerini sağladı. İşçiler, Başkan Öküzcüoğlu’nun sürprizini alkışlarla karşılayarak teşekkür etti. Başkan Öküzcüoğlu, çalışma arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada, emekçilerin alın terinin karşılığını alması gerektiğini vurgulayarak, belediye olarak her türlü desteği verdiklerini belirtti ve hepsine güzel bir yıl diledi.
Üç Avrupa ülkesi vize başvurularını hazirana kadar kapattı
İspanya, İtalya ve Almanya artan başvuru yoğunluğunu gerekçe göstererek Türkiye’den yapılan vize başvurularını haziran ayına kadar kapattı.
Seçim tekrarlandı eşinin yerine aday oldu! ‘Karabük’te tek kadın muhtar’
Karabük’te 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde muhtar seçilen Fahri Bostancı’nın (57), karıştığı bir olaydan aldığı ceza nedeniyle memnu haklarının elinde olmadığının ortaya çıkması sonrası, seçimler tekrarlandı. Fahri Bostancı’nın yerine eşi Aysun Bostancı (50) muhtar adayı olurken, Aydınlıkevler Mahallesi sakinleri, 4 adayın yarıştığı muhtarlık seçimleri için tekrar sandığa gitti. Seçim sonuçları belli oldu.